Tunnustused

2023/2024 õppeaasta

29. novembril toimus Jõhvi Kontserdimajas PLMF konkurss Virumaa Noor Muusik 2023. Tihon Altorv saavutas 20 osaleja seas esikoha.

20. oktoobril toimus Kohtla-Järve Kunstide Koolis konkurss Etüüdiralli. Tihon Altorv saavutas seal 6. klaveriklassi õpilaste arvestuses esikoha.

2022/2023 õppeaasta

Iisaku Kunstide Kooli V kunstiklassi õpilase Kati Sarapuu koomiks "Üllatus Newtonile" leidis äramärkimist Eesti Kunstikoolide Liidu koomiksikonkursil 11-15 a vanuserühmas. Konkursile esitati üle 400 töö. Palju õnne, Kati!

Iisaku Kunstide Kooli tantsijad esindasid Alutaguse valda Eesti esimesel TANTSUOLÜMPIAL 27.02 ja 03.03 Elvas. Meil läks üle ootuste hästi! Noppisime karikaid kaasaegse/loovtantsu kategoorias ja rahvatantsu segarühmade kategoorias. Palju õnne, õpetaja Ave ja tantsuklassi õpilased!

Iisaku Gümnaasiumi ja Iisaku Kunstide Kooli õpilane Kertu Puštšenko saavutas maakondlikul kunsti olümpiaadil põhikooli õpilaste arvestuses I koha. Teemaks oli tänavu baroki ja rokokoo ajastu. Koduse tööna tuli maalida või joonistada rokokoo stiilis autoportree, kohapeal valmistati sellele raam. Vastata tuli ka kunstiajaloo teemalisele küsimustikule. Oleme Kertu üle väga uhked. Palju õnne, õpetajad Kristiina ja Kaja.

21. oktoobril toimus Kohtla-Järve Kunstide Koolis konkurss Etüüdiralli. Tihon Altorv saavutas seal 5. klassi õpilaste arvestuses esikoha. Õnnitleme Tihonit ja õpetaja Irinat.

Õpetajate päeval pälvis Alutaguse valla tunnustuse klaveri- ja löökpilliõpetaja Kirill ŽVavoronkov.

2021/2022 õppeaasta

Kunstiõpetaja Kaja Tina pälvis Ida-Viru aasta huvialaõpetaja tiitli.

Kitarriõpetaja Vladimir Sõtševski ja klaveriõpetaja Irina Sbrodova said Alutaguse valla tunnustuse.

Klaveriõpilane Tihon Altorv saavutas kolmanda koha Eesti Muusikakoolide Liidu konkursil Parim Noor Instrumentalist Virumaa regioonivoorus. Tihoni edukas aasta jätkus teise koha saavutamisega Kohtla-Järve Kunstide Koolis toimunud konkursil Etüüdiralli ja ta valiti ka teise vooru novembris Jõhvi Kontserdimajas toimunud Pille Lille Muusikute Fondi konkursil Virumaa Noor Muusik 2021.